استند فلزی و مفتول

تولید و ساخت استندهای فلزی و مفتول

استند در واقع به ابزار و وسایلی اطلاق می شود که به ارائه سریعتر، بهتر و جذاب تر محصول، محتوا، خدمات و اطلاعات مورد نظر کمک می کنند. با توجه به تعریف ارائه شده این محصول کاربرد گسترده ای در امکان مختلف از جمله فروشگاه ها، نمایشگاه ها، شرکت ها، ادارات و بانک ها دارند. بر اساس نوع کاربرد، استند ها از متریال مختلف از جمله فلز، چوب، ام دی اف، کارتن پلاست، مقوا و ... ساخته می شوند.

در این میان خصلت های ویژه فلز در استحکام، تحمل وزن، انعطاف پذیری و اتصال سبب شده استندهای فلزی با ابعاد و کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار بگیرند. در ساخت استندهای فلزی معمولا از آهن و آلومینیوم استفاده شده و پوشش دهی آن ها هم بصورت رنگ کاری می باشد.طراحی و تولید استند فلزی و مفتول در شرکت کوشا صنعت فام


شرکت کوشا صنعت مفتخر است استندهای فلزی متنوع از جمله استندهای ایستاده، رومیزی (جاکاتالوگی)، دیواری، شلفی را بر حسب نیاز و خواست و سلیقه شما طراحی و تولید نماید. استندهای فلزی بنابر نوع مصرف و کاربرد مشتری، با استفاده از سازه های فلزی متداول مانند ورق، پروفیل، مفتول و لوله ساخته شده و با رنگ های پودری الکترواستاتیک رنگ آمیزی می شود. ابعاد استند، طراحی، رنگ و سایر مولفه های فنی بر اساس درخواست و سلیقه مشتری قابلیت سفارشی سازی دارند. همچنین امکان قرار دادن استیکرهای سفارشی و تبلیغاتی روی بدنه استند فلزی وجود دارد.

تماس با ما

مزایای استند فلزی

  • نصب و راه اندازی سریع
  • قیمت مناسب
  • قابلیت جدا سازی قطعات
  • حمل و نقل آسان
  • دارا بودن سطوح تبلیغاتی


نمونه کارها

آخرین نمونه کارها در زمینه ساخت و تولید استندهای فلزی و مفتول اجرا شده توسط مجموعه کوشا صنعت فام

دریافت مشاوره